Ústecké MHD slaví 120 let. Všebořická vozovna umožní i nasazení „tykadel“

Všebořická vozovna otevře dveře dětem i dospělým. Usednou mimo jiné za volant trolejbusu. Zdroj: Máte Hromadu Důvodů

08.06.2019 09:00 - 08.06.2019 15:00
Usednout za volant trolejbusu, nasadit sběrače na vedení či si prohlédnout dílny dopravního podniku. To je sen nejednoho malého kluka. A možná i děvčete. Ústecká přepravní společnost jeho splnění umožní. V rámci oslav 120 let městské hromadné dopravy v Ústí otevře své dveře všebořická vozovna.

Nafukovací atrakce, airbrush tetování, balónky, mega bubliny či dětské koutky policie, strážníků nebo hasičů. To vše bude připraveno v prostoru všebořické vozovny v Ústí nad Labem. Právě v ní totiž bude 8. června probíhat dětský den otevřených dveří.

„Máme toho připraveno opravdu hodně, nedá se vše vyjmenovat a hlavně si musíme nechat pro vás také nějaké překvapení. Přijďte s námi prožít příjemnou sobotu a oslavit tak i výročí MHD v Ústí nad Labem. A když na oslavy dopravního podniku, tak čím jiným než hromadnou dopravou,“ lákali organizátoři z ústecké přepravní společnosti.

Návštěvníci si prohlédnou zákulisí vozovny, nahlédnou do dílen, vystavených vozů. Budou také moct usednout za volant trolejbusu či zkusit nasadit sběrač elektrického vedení, kterému lidé přezdívají „tykadla“. Na své si tak přijdou i dospělí.

Oslavy 120 let hromadné dopravy v Ústí startují v sobotu 8. června v 9 hodin. Program je naplánovaný až do 15 hodin odpoledne.

Autor: Jindra Petr

Místo události: Masarykova 403,Ústí nad Labem

 • Líbil se Vám tento článek?
 • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
 • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

 • Horkýže Slíže, J.A.R, i třeba Vypsaná fiXa rozezní Festival Rock for Churchill

  30.08.2019 - 31.08.2019
  Horkýže Slíže, J:A:R., Vypsaná fiXa a další špičkoví interpreti se letos předvedou na festivalu Rock...

  Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

  Partneři portálu: