Prohlídku zoologické zahrady zpestří vtipy Pavla Kantorka o pejscích

10.06.2019 09:00 - 12.08.2019 19:00
Pod názvem „Navazující humoristická výstava Pavla Kantorka – Psi a jiná zvířátka v ZOO“ se představí 50 velkoformátových vtipů, z nichž je 30 tisků oblíbených zvířecích vtipů a dále 20 nových vtipů s tématikou pejsků.

Výstava byla zahájena v pondělí 10. června a potrvá do 12. srpna. Umístěna je u Venkovského dvorku poblíž restaurace Koliba v horní části zoologické zahrady. Pražský spolek InGarden ji připravil za finanční podpory statutárního města Ústí nad Labem a ve spolupráci se Zoologickou zahradou Ústí nad Labem.

Výstava pod širým nebem navazuje na výstavy, které proběhly v minulých třech letech, a nabídne humorné zpestření pro všechny návštěvníky Zoo v Ústí nad Labem. Umístěna bude u Venkovského dvorku poblíž restaurace Koliba v horní části zoologické zahrady.

Ke zhlédnutí bude 50 velkoformátových vtipů, z nichž je 30 tisků oblíbených zvířecích vtipů a dále 20 nových vtipů s tématikou pejsků. Pavel Kantorek uměl skvěle pootočit perspektivu, se kterou vnímáme běžné situace a divák tak může na chvilku opustit tíhu každodennosti a od srdce se jí zasmát. Výstavu ocení děti i jejich doprovod.

Jak tvrdil sám Pavel Kantorek, Češi mají jedinečný smysl pro humor: „Český humor je otevřený a dá se říct neomezený. Češí mají vynikající smysl pro humor, milují i černý humor, který na Západě není tolik populární.“

Školící centrum InGarden je výhradním zástupcem autorských práv Pavla Kantorka v České republice od roku 2010. Jeho tvorbu přibližuje pomocí výstav a prodejem tisků a dalších předmětů spojených s autorovou tvorbou.

Autor: Tinková Dana

Místo události: Zoo,Ústí nad Labem


Zoologická zahrada Ústí nad Labem

Zoologická zahrada chová více než 1.000 zvířat v cca 200 různých druzích.
 • Líbil se Vám tento článek?
 • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
 • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

 • Horkýže Slíže, J.A.R, i třeba Vypsaná fiXa rozezní Festival Rock for Churchill

  30.08.2019 - 31.08.2019
  Horkýže Slíže, J:A:R., Vypsaná fiXa a další špičkoví interpreti se letos předvedou na festivalu Rock...

  Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

  Partneři portálu: